Primo Reklám - Kecskemét, Fecske utca 13.
Tel.: 30/680-0799 • e-mail: primo@primoreklam.hu

Állás

A Primo Reklám több, mint 20 éve alakult, a régióban 2.-ként ezen a tevékenységi területen.
Napjainkra tevékenységi körünk, illetve ügyfeleink száma jelentősen bővült.

Területi képviselői pozíció
(az országban bárhol végezhető)

(mellékállásban is végezhető!)

Elvárásaink:
- szakmai tapasztalat
- elhivatottság
- e-mail, internetkapcsolat
- a szükséges adminisztrációs feladatok vállalása
- B kat. jogosítvány
- terhelhetőség
- képességteszten való részvétel vállalása
- jártasság az ügyfelekkel való kommunikációban
- számlaképesség
- saját gépkocsi, mobiltelefon

Ha Ön a fenti pontokból legalább 1 pontnak nem felel meg, legyen szíves tárgytalannak tekinteni ajánlatunkat!!!

Értékesítendő termékek, szolgáltatások köre:
- teljes termék és szolgáltatás-skála

Fizetés: tiszta jutalékos rendszerben az értékesítés összege alapján.

Előnyt jelent:
- marketing-ismeretek
- kiépült kapcsolatrendszer

Várjuk jelentkezését!

Grafikusi/dekoratőri pozíció

Feladatok:
grafikai tervezés
- kivitelezés (nyomtatás, tábladekoráció, külsős szerelési munkák, stb.)
- külső helyszíni felmérések
- kiszállítás

- szakmai tapasztalat (CorelDraw, Adobe Photoshop programok, plottergép, digitális nyomdagép-kezelés, installációs munkák)
- elhivatottság, pontosság
- határidős munkák vállalása
- az elvégzendő munkáért, határidők betartásáért anyagi és szakmai felelősség vállalása

- web programozási ismeretek

Hírlevél

* E-mail:
* Keresztnév:

Bejelentkezés

Jelszó:
<<< regisztrálás

elfelejtette a jelszavát?